Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion Ergo, PO, 3S, 120x61-128x90 cm, agát/sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 992,38 € |
| Cena s DPH | 1 220,62 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 90 cm |
| Farba | agát/sivá |
| Výška | 60,5 - 129,5 cm |
| Ovládanie | pamäťové |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.