Popis produktu
Nosník paravánov na hranu stola pre stoly UNI. Pre montáž paravánov na boky stolov radu Hobis UNI treba doobjednať tieto nosníky, pretože nosníky, ktoré sú k paravánom štandardne dodávané, nie sú vhodné. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | sivá |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Materiál | kov |
| Šírka | 17.5 cm |
| Výška | 17.5 cm |
| Hĺbka | 3.5 cm |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola |
| Značka | Hobis |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| ON200523 | momentálne nie je skladom | 19,68 € s DPH |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.