Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Šatníková skriňa Lenza Wels, s výsuvným vešiakom a policami, 79,8x196,5x42,2cm, driftwood | |
|
|
|
| Prix HT | 301,95 € |
| Prix TTC | 371,39 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 422 mm |
| Farba | driftwood |
| Výška | 1965 mm |
| Šírka | 798 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.