Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Skriňa vysoká kombinovaná Lenza Wels, 79,8x196,5x42,5cm, driftwood/sivá | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 678,79 € |
| Preis inkl. MwSt. | 834,91 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 404 mm |
| Farba | driftwood/sivá |
| Výška | 1965 mm |
| Šírka | 798 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.