Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Lenza Wels, zúžený vpravo, 200x76,2x100/78cm, agát svetlý | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 370,81 € |
| Cena s DPH | 456,09 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 15 mm |
| Šírka | 2000 mm |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.