Remove from comparison
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Lenza Wels, pánty vľavo, 39,9x196,5x42,5cm, agát/sivá | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 396,45 € |
| Price incl. VAT | 487,63 € |
| Save | – |
| Availability | momentálne nie je skladom |
| Parameters | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 425 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 1965 mm |
| Šírka | 399 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.