Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Lenza Wels, pánty vľavo, 39,9x196,5x42,5cm, agát/sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 396,45 € |
| Cena s DPH | 487,63 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 425 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 1965 mm |
| Šírka | 399 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.