Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Lenza Wels, pánty vľavo, 39,9x196,5x42,5cm, agát/sivá | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 396,45 € |
| Preis inkl. MwSt. | 487,63 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 425 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 1965 mm |
| Šírka | 399 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.