Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Kontajner prístavný P 3 zásuvky Lenza Wels, nika na PC, 90x76,2x55cm, driftwood | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 318,43 € |
| Cena s DPH | 391,67 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | driftwood |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 900 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.