Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Dosky bočné obkladové Lenza Wels, 42,7x193,8x3,8cm, agát svetlý | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 138,22 € |
| Preis inkl. MwSt. | 170,01 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 38 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 1938 mm |
| Šírka | 427 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.