Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Cross, 140x75,5x60 cm, buk/kov | |
|
|
|
| Prix HT | 313,87 € |
| Prix TTC | 386,06 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | buk/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 140 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.