Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Dvojkreslo Vancouver Lite Maxi, nohy chróm, látka Next NX-14 tmavosivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 548,47 € |
| Cena s DPH | 674,61 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | profim |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | tmavosivá |
| Výška | 71 cm |
| Dĺžka | 68 cm |
| Šírka | 150 cm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.