Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Univerzálny káblový kanál KUK, sivý | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 61,49 € |
| Cena s DPH | 75,63 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 15 cm |
| Farba | sivá |
| Výška | 9 cm |
| Počet políc | |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.