Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Trojzásuvková kartotéková skriňa OP, 41,6x104x64 cm, agát/sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 280,00 € |
| Cena s DPH | 344,40 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Office Pro |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 64 cm |
| Farba | agát/sivá |
| Výška | 104 cm |
| Počet zásuviek | 3 |
| Rozmery šírka x výška x hĺbka | 416x1040x640 mm |
| Typ skrine | kartotéková |
| Šírka | 41.6 cm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.