Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion Ergo, PO, 2S, 120x70,5-120,5x90 cm, dub/čierna | |
|
|
|
| Prix HT | 857,30 € |
| Prix TTC | 1 054,48 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 90 cm |
| Farba | dub/čierna |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Ovládanie | pamäťové |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.