Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, ZO, 3S, 160x61 - 128x80 cm, biela/biela | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 950,29 € |
| Cena s DPH | 1 168,86 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | biela/biela |
| Výška | 60,5 - 129,5 cm |
| Ovládanie | základné |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.