Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Gate, ergo, ľavý, 180x75,5x200 cm, buk/buk | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 657,09 € |
| Cena s DPH | 808,22 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 200 cm |
| Farba | buk/buk |
| Výška | 75.5 cm |
| So skrinkou | policovou s roletovými dvierkami |
| Typ stola | pracovný so skrinkou |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.