Remove from comparison
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Lenza Wels, rovný, 180x76,2x85cm, agát svetlý | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 302,50 € |
| Price incl. VAT | 372,08 € |
| Save | – |
| Availability | momentálne nie je skladom |
| Parameters | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 850 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 1800 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.