Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Doplnkový stôl Lenza Wels, 110x76,2x70cm, agát svetlý | |
|
|
|
| Prix HT | 197,92 € |
| Prix TTC | 243,44 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 1100 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.