Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Paraván na plochu stola Akustik, 180 cm, modrý | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 305,55 € |
| Cena s DPH | 375,83 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | modrá |
| Výška | 42.5 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola koncový |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.