Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Pojazdný nosič PC Mobil, 26x33x36 cm, sivý | |
|
|
|
| Prix HT | 45,49 € |
| Prix TTC | 55,95 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 36 cm |
| Druh | |
| Farba | sivá |
| Výška | 33 cm |
| Šírka | 26 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.