Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Univerzálny káblový kanál KUK, sivý | |
|
|
|
| Prix HT | 61,49 € |
| Prix TTC | 75,63 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 15 cm |
| Farba | sivá |
| Výška | 9 cm |
| Počet políc | |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.