Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Šatníková skriňa Strong, dvojbodový zámok, 80x192x60 cm, buk/buk | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 496,94 € |
| Cena s DPH | 611,24 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | buk/buk |
| Výška | 192 cm |
| Počet políc | 1 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | šatníková |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.