Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, 40x192x40 cm, čerešňa | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 332,39 € |
| Cena s DPH | 408,84 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | čerešňa |
| Výška | 192 cm |
| Počet políc | 4 |
| Typ skrine | policová rohová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.