Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Drive, zámok, 80x111,0x42 cm, biela/biela | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 212,18 € |
| Preis inkl. MwSt. | 260,99 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | biela/biela |
| Výška | 111 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.