Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pevná polica do skrine Drive, 40 cm, dub | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 11,84 € |
| Cena s DPH | 14,57 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 38 cm |
| Farba | dub |
| Výška | 1.8 cm |
| Materiál | lamino |
| Rozmery (š x v x h) | cm |
| Šírka | 36 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.