Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Dvere k skrini Lenza Wels, pánty vpravo, 39,6x116,2x1,8cm, agát svetlý | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 46,12 € |
| Cena s DPH | 56,72 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 18 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 1162 mm |
| Šírka | 396 mm |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.