Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Kontajner Hobis, 40x60x80 cm, dub/sivý | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 233,35 € |
| Cena s DPH | 287,02 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | dub/sivá |
| Výška | 60 cm |
| Počet zásuviek | 3 |
| Rozmery | |
| Uzamykanie | nie |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.