Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Kontajner mobilný 3 zásuvky Lenza Wels, 40,8x63,3x50,4cm, agát svetlý | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 199,00 € |
| Cena s DPH | 244,77 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 504 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 633 mm |
| Šírka | 408 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.