Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Kontajner Hobis, 40x60x80 cm, agát/agát | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 233,35 € |
| Cena s DPH | 287,02 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | agát/agát |
| Výška | 60 cm |
| Počet zásuviek | 3 |
| Uzamykanie | nie |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.