Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Konfigurovateľný pevný panel KPP 4, sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 139,36 € |
| Cena s DPH | 171,41 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Office Pro |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 7.5 cm |
| Farba | sivá |
| Výška | 10 cm |
| Varianta | konfigurovateľný pevný panel |
| Šírka | 25.5 cm |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.