Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Štandardný KEYSTONE konektor HDMI 2 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 16,76 € |
| Cena s DPH | 20,61 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Office Pro |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 0 cm |
| Farba | čierna |
| Výška | 1.1 cm |
| Varianta | párový konektor |
| Šírka | 0.9 cm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.