Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Dvojkreslo Vancouver Lite, lyžinové nohy chróm, látka Next NX-1 žltá, paraván látka NX-16 čierna | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1 137,74 € |
| Cena s DPH | 1 399,42 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | profim |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | žltá/čierna |
| Výška | 140 cm |
| Dĺžka | 68 cm |
| Šírka | 127 cm |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.