Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Paraván Hobis na hranu stola, oblý, 80 cm, biela | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 51,53 € |
| Preis inkl. MwSt. | 63,39 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Farba | biela |
| Výška | 40 cm |
| Konštrukcia | úchyty |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola |
| Šírka | 75 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.