Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Paraván na plochu stola Akustik, 180 cm, modrý | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 335,66 € |
| Cena s DPH | 412,87 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | modrá |
| Výška | 42.5 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola samostatný |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.