Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Paraván na hranu stola Akustik, 90 cm, antracit | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 228,94 € |
| Preis inkl. MwSt. | 281,60 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | antracit |
| Výška | 62.5 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola stredový |
| Šírka | 90 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.