Sušič rúk Jet Dryer BOOSTER s kovovým krytom v sebe ukrýva silu tryskového sušiča. Je vhodný aj do vysoko frekventovaných miest. Prevedenie: biely kov.
V kompaktnom teplovzdušnom sušiči BOOSTER sa ukrýva sušiaca sila tryskového sušiča.
Konštrukcia je obdobná ako u sušiča Jet Dryer STORM, rozdiel je však v sušiacej tryske, ktorá je kruhová. Vďaka kovovému krytu so zaoblenými rohmi je vhodný aj do vysoko frekventovaných prevádzok.
V porovnaní s používaním papierových obrúskov je prevádzka teplovzdušného sušiča výrazne ekonomickejšia. Navyše ušetríte čas vašej upratovačky.
Welt Servis spol. s ro držia výrobky aj náhradné diely skladom a zaisťuje záručný aj pozáručný servis
Sušič rúk BOOSTER sa od iných sušičov vyznačuje výraznou pochrómovanou tryskou kruhového tvaru. Vďaka silnému 550 W motoru je vysušenie rúk veľmi rýchle.
Konštrukcia vykurovacieho telesa je navrhnutá tak, že dochádza k prakticky okamžitému nahriatiu na prevádzkovú teplotu.
V prípade, že si vyberiete sušič rúk BOOSTER s kovovým telom (kefovaná oceľ alebo biely lak), máte istotu vysokej mechanickej odolnosti. Môžete ho tak umiestniť do miest, kde by iný sušič neobstál, ako sú pivnice a nočné kluby. BOOSTER je tiež dostupný vo variante z ABS plastu bielej farby.
Sušič sa automaticky uvedie do prevádzky po vsunutí rúk. Návštevníci vašich toaliet sa tak nemusia ničoho dotýkať. Vzduch vychádzajúci z sušiča je filtrovaný cez prachový filter.
Zaoblený dizajn je navyše veľmi jednoduchý na údržbu, sušič stačí iba utrieť vlhkou handričkou s trochou saponátu.
Sušič BOOSTER je vybavený prachovým filtrom, ktorý chráni motor pred zanesením
| Základné parametre | |
|---|---|
| Model | Jet Dryer BOOSTER |
| Použitie | Vhodný do všetkých typov prevádzok |
| Kód tovaru TARIC | 85163300 |
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametre | |
| Spôsob upevnenia - inštalácia | Nástenná |
| Hlučnosť - hladina zvuku | 75 dB |
| Materiál krytu | ABS plast / kov / nerezová oceľ |
| Povrchová úpravami farebné prevedenie | Biely plast / biely lak / kartáčovaný nerez |
| Ovládacie prvky | Nie |
| Indikácia stavu | Nie |
| Spúšťací systém | Automatický- infračervený |
| Spúšťacie vzdialenosť | 15-20 cm |
| Ohrev vzduchu | Automaticky podľa okolitej teploty / trvalo zapnuté |
| Prietok vzduchu | 59 l / s |
| Prúd vzduchu | 85 m / s |
| UV sterilizácia | Nie |
| Štandardné filter vzduchu | Áno |
| Istiace a ochranné prvky | |
| Ochrana pred príliš dlhým použitím | Áno |
| Nadprúdová ochrana, proti prehriatiu a skratu | Áno |
| Trieda el. ochrany | I. (ochranný vodič) |
| Stupeň krytia | IP 23 |
| El. špecifikácia | |
| Vstupné napätie | AC 220-240 V |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Príkon | 1800 W |
| Výkon vykurovacieho telesa | 1250 W |
| Výkon Motora | 550 W |
| Typ motora | Sériový komutátorový AC |
| param1 ddd | 7,8 A |
| Pohotovostný režim - standby | <2 W |
| Napájací kábel | Zástrčka CEE 7/7 |
| Dĺžka napájacieho kábla | 90 cm |
| Rozmery, hmotnosti, balenia | |
| Rozmery prístroja | 320x221x190 mm (v / š / h) |
| Hmotnosť prístroja | ABS plast 3,35 Kg / kov 3,94 kg / nerez 3,68 kg |
| Rozmery balenia | 345x263x218 mm (v / š / h) |
| Váha vr. obalu (kg) | ABS plas 3,62 kg / kov 4,2 kg / nerez 3,95 kg |
| Spôsob balenia | Ochranná fólia, polystyrénový obal, kartónový box |
| Šírka obalu (cm) | 26,3 |
| Výška obalu (cm) | 34,5 |
| Hĺbka obalu (cm) | 21,8 |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| BOOSTER bkov | Na objednávku cca 3-4 dni | 192,99 € s DPH |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.