Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Plotrové role, 620mm/50m/50mm, 80g | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 10,21 € |
| Cena s DPH | 12,55 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Skladom |
| Parametry | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 50 mm |
| Návin | 50 metrov |
| Šírka | 620 mm |
| Gramáž | 80 g/m2 |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.