Univerzálny orientačný systém. Jednoduchý na uchytenie a výmenu motívu. Profil rámu je široký 15mm. Rám je vybavený aj antireflexnou UV fóliou. Možnosť uchytenia horizontálne alebo vertikálne podľa Vašich požiadaviek.
Všestranný univerzálny systém. Jednoduchý na uchytenie, jednoduchá výmena motívu. Profil rámu je vyrobený z elegantného 15mm profilu. Rám je vybavený aj antireflexnou UV fóliou.Možnosť uchytenia horizontálne alebo vertikálne podľa Vašich požiadaviek.
| Šírka: | 109 mm |
| Výška: | 158 mm |
| Dĺžka: | 13 mm |
| Šírka profilov: | 15 mm |
| Použitie: | Interiérové |
| Viditeľný formát: | 105 x 128 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Strieborná |
| Otváranie / Typ dverí: | Sklopné |
| Typ zadnej steny: | Hliník / Plast PP / Plast PS |
| Počet strán: | 1 |
| Určené pre: | Etikety, plagát |
| Povrchová úprava: | Elox |
| Typ rohov | bez rohov |
| Vertikálne / Horizontálne: | Obe použitia |
| Panel zadný | HIPS 3 mm |
| Uchytenie | skrutky |
| Panel predný | Antireflex 0,5 mm |
Orientačný systém Sign System Snap 100x200, Orientačný systém Sign System Snap 105x297, Orientačný systém Sign System Snap 155x155, Orientačný systém Sign System Snap 170x120, Orientačný systém Sign System Snap 170x160, Orientačný systém Sign System Snap 200x200, Orientačný systém Sign System Snap 50x100, Orientačný systém Sign System Snap 50x148, Orientačný systém Sign System Snap 86x55, Orientačný systém Sign System Snap A4 - 210x297, Orientačný systém Sign System Snap A5 - 148x210, Orientačný systém Sign System Snap A6 - 148x105,
| typ | info tabuľka |
| Veľkosť | A4 210x297 |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | SSA6 | 27 |
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| SSA6 | Skladom |
10,30 €
incl. VAT 11,89 € incl. VAT |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.