Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Sokel ku skriniam Strong, 80x5x56 cm, buk | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 20,54 € |
| Preis inkl. MwSt. | 25,26 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 56 cm |
| Farba | buk |
| Výška | 5 cm |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.