Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Závesný doplnok Akustik, popisovacia tabuľa | |
|
|
|
| Prix HT | 30,49 € |
| Prix TTC | 37,51 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Výška | 30 cm |
| Materiál | kov |
| Šírka | 42.5 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.