Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Úchytka čierna - UCO 2ks | |
|
|
|
| Prix HT | 9,20 € |
| Prix TTC | 11,31 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 2.3 cm |
| Farba | čierna |
| Výška | 1.4 cm |
| Rozmery (š x v x h) | 13,7 x 1,4 x 2,3 cm |
| Šírka | 13.7 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.