Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Uni, 80x75,5x80 cm, čerešňa/biela | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 221,63 € |
| Cena s DPH | 272,61 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | čerešňa/biela |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.