Remove from comparison
|
|
|---|---|
| Priečkový paraván Akustik, 60x118 cm, modrý | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 284,89 € |
| Price incl. VAT | 350,41 € |
| Save | – |
| Availability | momentálne nie je skladom |
| Parameters | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | modrá |
| Výška | 118 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | priečkový koncový |
| Šírka | 60 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.