Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky 32x45,5cm I19 | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 0,33 € |
| Preis inkl. MwSt. | 0,40 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | Skladom |
| Parameter | |
| Značka | Economy |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 30x44,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 30 x 44,5 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 32 x 45,5 cm |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.