Ideálne na každodenné písanie v kancelárii, doma, v škole
Tenký kryt a pohodlná gumená rukoväť
Dlhá písacia linka 1500m.
Nízka cena, vysoká kvalita
Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Pevné puzdro, hrot vyrobený z "niklového striebra". Intenzívna farba olejového atramentu. Gumená rukoväť zvyšujúca pohodlie pri písaní, funkčný klip. Na výber: čierna, červená a modrá.
Balenie 12 ks - Cena za balenie
| Továrenský certifikát | ISO9001:2008 |
| Dĺžka riadku na písanie | 1500 m |
| Dĺžka produktu | 142,6 mm |
| Hrúbka hrotu | 0,7 mm |
| Hrúbka čiary písania | 0,27 mm |
| Farba | Modrá |
| Značka | Pentel |
| Množstvo v balení | 12 KS |
| Šírka stopy | 0,35 mm |
| Farba tuhy | modrá |
| Farba tela | modrá |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | PENBK417K | 1 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| PENBK417K | Skladom | 6,15 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.