Ideálne na každodenné písanie v kancelárii, doma, v škole
Tenký kryt a pohodlná gumená rukoväť
Dlhá písacia linka 1500m.
Nízka cena, vysoká kvalita
Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Pevné puzdro, hrot vyrobený z "niklového striebra". Intenzívna farba olejového atramentu. Gumená rukoväť zvyšujúca pohodlie pri písaní, funkčný klip. Na výber: čierna, červená a modrá.
Balenie 12 ks - Cena za balenie
| Továrenský certifikát | ISO9001:2008 |
| Dĺžka riadku na písanie | 1500 m |
| Dĺžka produktu | 142,6 mm |
| Hrúbka hrotu | 0,7 mm |
| Hrúbka čiary písania | 0,27 mm |
| Farba | červená |
| Značka | Pentel |
| Množstvo v balení | 12 KS |
| Šírka stopy | 0,35 mm |
| Farba tuhy | červená |
| Farba tela | červená |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| PENBK417P | Skladom | 6,15 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.