Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termoobal Standing 6 mm | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 41,64 € |
| Cena s DPH | 51,22 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | Fellowes |
| Počet kusov v balení | 100 kusov |
| Množstvo v balení | 100 KS |
| Formát | A4 |
| Hrúbka | 6 mm |
| Kapacita viazania | 9-32 mm list |
| Materiál | kartón 200 g s PVC |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.