Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Konferenčný stolík Vancouver Oto, valec, mliečne trvdené sklo, p.54 x v.40 cm, látka Next NX-14 tmavosivá | |
|
|
|
| Prix HT | 200,08 € |
| Prix TTC | 246,09 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | profim |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 540 mm |
| Farba | mliečne sklo/sivá |
| Výška | 400 mm |
| Šírka | 540 mm |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.