| Množstvo v balení | 20 HAR. |
| Farba | biela |
| Gramáž | 180 g/m2 |
| Formát | 10 x 15 cm |
| Počet hárkov v balení | 20 hárkov |
| Povrch | lesklý |
| Rozmer | 10x15 cm |
| Značka | Apli |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | AG012081 | 9 |
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| AG012081 | Skladom | 4,45 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.